Gra Dora online

Fajna gra w której poznamy tutaj Dorę. Jest to dziewczyna która uwielbia podróżne i niemal przez cały czas podróżuje. Dzięki temu poznaje przeróżne zakątki świata. Lubi także sport, tym razem właśnie postanowiła zagrać w golfa. Odbywa się turniej. Może uda jej się wygrać cały turniej i pokonać innych rywali. Czeka na nas kilkanaście dołków.

Tags: ,

read comments


Malowanka kwiatka

I do nas zawitała wiosna z tej okazji postanowiliśmy dodać dla Was malowankę właśnie w tej scenerii. Będziemy mieli do pokolorowania kwiatki jak i też motylki. Możemy również dodać określone elementy do naszej malowanki, które znajdziemy po prawej stronie w słupku obok obrazka. Zachęcamy do malowania

read comments

Malowanka Sindbad

Malowanka ta przeznaczona jest przede wszystkim dla chłopców. Do pomalowania będziemy tutaj mieli postać z bajki jaką jest Sindbad. Używamy w tym celu myszki to właśnie dzięki niej będziesz miał możliwość wyboru koloru jakim będziecie chcieli pomalować obrazek.

read comments

Malowanka auta 2

Nie tak dawno temu miała miejsce premiera bajki pod tytułem auta 2. Z tej okazji mamy dla Was ciekawą malowankę jaką możemy pokolorować online, na niej odnajdziemy postacie z bajki dla dzieci pod tytułem auta 2. Koloruj i maluj obrazek bawiąc się przy tym znakomicie.

Tags:

read comments

Malowanka żyrafa

Do pomalowania na tym obrazku mamy najwyższe zwierzę na świecie jakim jest oczywiście żyrafa. Możemy obrazek wydrukować z naszego portalu jak i tez możemy go pokolorować. Do tego będziemy potrzebowali właśnie myszki komputerowej jak i też wybrać będziemy musieli odpowiednie kolory do pomalowania tego obrazka.

Tags:

read comments

Malowanka farma zwierząt

Tym razem z tą kolorowanką przenosimy się na farmę. Właśnie w tej kolorowance do pomalowania i kolorowania będziemy mieli bardzo dużo przeróżnych elementów. Na pierwszym planie są to zwierzęta. Trzy zwierzątka będziemy kolorować, są to krowa, owca oraz świnka. W głębi kolorowanki odnajdziemy budynek farmy, któremu też będziemy musieli nadać jakieś ciekawe kolory.

Tags:

read comments

Malowanka ciężarówka

Dla wszystkich chłopców mamy bardzo dobrą wiadomość, dodaliśmy specjalnie dla nich nową kategorie na naszej stronie z malowankami dla chłopców. Oto pierwsza z tych malowanek jaką jest samochód ciężarowy czyli tak zwana ciężarówka do kolorowania. Co jakiś czas do tej kategorii będą trafiać nowe wyśmienite malowanki dla chłopców.

Tags:

read comments

Malowanka Spongebob

Do pomalowania na tym obrazku mamy tutaj postać Spongeboba, który bawi się razem ze swoim przyjacielem Patrykiem. Obrazek malujemy w wersji online, możemy go także wydrukować przed pomalowaniem lub tez wtedy kiedy obrazek będzie już przez nas myszką pokolorowany. Bardzo fajna i ciekawa malowanka dla wszystkich dzieci.

Tags: ,

read comments

Malowanka Piotruś Pan

Każdy z Was na pewno zna postać Piotrusia Pana teraz macie możliwość pomalowania sobie tego obrazka. Akcja tej malowanki toczy się na statku gdzie Piotruś Pan Walczy ze Swoim odwiecznym wrogiem. Nadaj jakiś ciekawych kolorów tej malowance online dla dzieci. Obok Piotrusia odnajdziemy jeszcze wiele postaci i elementów do malowania przy użyciu myszki.

Tags:

read comments

Kolorowanka basen

Ciekawa kolorowanka przedstawiająca nam basen oraz kolo niego przeróżne przedmioty możemy tam odnaleźć między innymi leżaki na których ludzie wypoczywają kolo basenu oraz palmę pod którą się chowają gdy jest bardzo duże słońce. Ta malowanka czeka na ciebie i aż ją pokolorujesz.

Tags:

read comments
 Page 1 of 3  1  2  3 »